- GERZ

Цена
€20 40 / 39 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Оригинална халба за бира от стъкло с удобна дръжка. Изящна живописна декорация-плочка с детайлен кораб от калай и сребро. Произведена в Австрия. Размери: Ø 8 см ,височина - 15 см. , вместимост - 500 мл.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вместимост (ml) | 500 ml |
| Материал | Керамика |
| Брой в комплект (count) | 1 |
| С дръжка | Да |
| Височина (cm) | 14 cm |
| С капак | Не |
| За съдомиялна | Не |
| С изолация | Не |
| Цвят | Многоцветен |
| Стил | Класически |
| Тегло | 0.00кг |
Халба с кораб – Керамична бирена халба с морски дизайн
Вдигнете наздравица за приключенията с тази красиво изработена керамична халба с релеф на кораб. Подходяща за бира, кафе или като декоративен елемент, тя внася морски чар във всеки дом или офис.
Ключови Предимства
- Уникален морски дизайн — Релефът на кораб придава характер и е чудесен повод за разговор.
- Издръжлива керамика — Висококачествената керамика гарантира дълготрайна употреба и лесно почистване.
- Удобна дръжка — Ергономичната дръжка осигурява сигурен и комфортен захват.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вместимост | 500 ml |
| Материал | Керамика |
| С дръжка | Да |
| Височина | 14 cm |
| За съдомиялна | Не |
| Цвят | Многоцветен |
| Стил | Класически |
Какво има в кутията
- 1 x Халба с кораб
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






